QR Code Matic

Çoklu Link (URL) - Dinamik QR Kod

QR Code Matic Dinamik ve Statik Kodları Örnek Uygulamalar Üzerinden Test Edebilirsiniz.

Dinamik çoklu link (URL) QR Kodları: Tek QR Kod İçeriğinize Birden Çok Bağlantı Yerleştirin

Çoklu yönlendirmeler için kullanılan QR kodu, tek bir QR koduna birden fazla bağlantı ekleyebileceğiniz ve her bağlantıyı farklı açılış sayfalarına yönlendirebileceğiniz güçlü bir çözümdür.

Çoklu Link (URL) QR kodu nedir?

Çoklu QR kodu oluşturucu, birden fazla bağlantı için tek bir QR kodu oluşturmanıza olanak tanır. Farklı bağlantıları veya URL'leri tek bir QR koduna yerleştirebilen dinamik bir QR kodu türüdür. QR kodunuza dilediğiniz zaman birden fazla bağlantı içeren URL'ler ekleyebilir, düzenleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Ayrıca QR kod taramalarınızı takip edip, metriklerinizi ölçebilirsiniz. Üstelik ekleyebileceğiniz URL'ler yalnızca web siteleri ile sınırlı değildir. Kampanyanız için video QR koduna bağlantı eklemek, bir satış sayfasına yönlendirmek ya da sosyal medya hesaplarınıza yönlendirmek gibi birbirinden farklı açılış sayfasına yönlendirmeniz mümkündür. 

Oluşturmuş olduğunuz çoklu link (URL) QR kodunuzu dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Özel tasarlanmış çoklu link (URL) QR kodları, hedef kitlenizin merakını uyandırır. Logonuz, öne çıkan görseliniz, linklerinize istediğiniz başlık ve görselleri ekleyerek size özel QR kodlar oluşturup pazarlama stratejilerinizi geliştirip ya da marka bilinirliğini artırabilirsiniz.

 


 

 

QR Code Matic

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.