QR Code Matic

QR Code Neden Kullanılmalıdır?  

Birçok başarılı kampanyada QR Code kullanılması bu alana olan ilgiyi her geçen gün arttırmaktadır. Sunacağınız cazip kampanyalar ile müşterilerinizin dikkatini çekin, rakiplerinizin bir adım önünde olun. QR Kod'lar size ilgi çekici kampanyalar ile yüksek oranda başarılı satış ve pazarlama imkanları sunmaktadır. Başarılı kampanyalarda kullanılması QR Kod'lara olan ilgiyi her geçen gün daha çok arttırmaktadır. Sunacağınız cazip kampanyalar ile müşterilerinizin dikkatini çekerek rakiplerinizin bir adım önünde olun.

QR Code Matic, QR Kod'ları ile sınırsız video, pdf, mesaj, bilgi ve her türlü içeriğe kullanıcılarınızın ulaşımını sağlayın.

Kullandığınız QR Kod’un ne olduğu insanın doğal yapısına uygun olarak ilgi çeker ve merak uyandırır. Doğru kurgu ile merak seviyesini yükseltip geri dönüşleri arttırmak mümkündür. Ayrıca sonuç odaklı olduğu için müşteri memnuniyetiniz gözle görülür bir yükseliş gösterecektir.

Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi kayıt ettiğiniz QR Kod'ların olduğu her yer sizin vitrininizdir. Diğer kullanıcılarda görülüp beğenilen ürünlerinizden, broşür, kartvizit ile ikram edilen atıştırmalıklara kadar her yer sizin yaşayan vitrininizdir.

Sayfalarca yer kaplayan ve kolay şekilde yıpranıp okunmaz hale gelen el aletleri, cihazlar, tüketilebilir ürünler ve tüm ekipmanlarınızın kullanım kılavuzlarını, detaylarını, talimatlarını ve dökümanlarını(video,pdf,dosya) paket üzerine yapıştırın. Ayrıca ürünleriniz için aldığınız özel izin ve standartları kolay şekilde kullanıcılarınıza ulaştırarak güvenirliğinizi arttırın.

Vitrininizdeki ürünleri 7/24 tavsiye edilebilir hale getirir ve ürünlere kolay ulaşım sağlayarak kullanıcılarınıza eğlenceli, ilgi çekici bir alışveriş sağlar.

Tüm şirket profilinizi, Google Maps uygulaması ile entegre yapısı sayesinde haritadaki yeriniz gibi bir çok bilgiyi içerebildiği için tek bir QR Kod ile müşterilerinizin sizi aramasını, e-mail, mesaj göndermesini, sosyal medya adreslerinize ulaşmasını, sizi kişilerine ve adres bilgilerine ekleyebilmesini ya da konum bilginizi almasını sağlayabilirsiniz.

Tüm Sosyal Medya hesaplarınızın görüntülenmesini, marka ve sayfanızın takip etmesini, beğenmesini, yorum yapılmasını, şikayet ve memnuniyetleri bildirmesini sağlayın.

Özel etkinlikler, çekiliş, kampanya ve indirimleriniz için kullanıcı dostu bir pazarlama platformudur. Digital olarak oluşturacağınız hediye çeklerinizi, etkinliklerinizi ve kampanyalı ürünlerinizi müşterilerinize sunabileceğiniz merak uyandırıcı, marka bilinilirliğinizi arttırıcı uygulamalar oluşturabilirsiniz. Bu uygulamaların sınırı sadece sizin yaratıcılığınız ve hayal gücünüzdür.

Kazanımları göz önünde bulundurulduğunda çok düşük maliyetli bir tanıtım ve pazarlama enstrümanıdır. Paketlerimizi panel.qrcodematic.com adresinden detayları inceleyebilirsiniz.

QR Kod'larınız standart barkodların aksine aşınsa, yıpransa, en fazla üç noktadan delinse dahi okunabilir ve kullanılmaya devam edilebilir. Bu sebepden dolayı dış mekanlarda ve hassas ürünlerin üzerinde kullanılması kolay ve verimlidir.

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.