QR Code Matic Yasal Uyarı

Web Site İçeriği

QR Code Matic içeriğin uygunluğu, doğruluğu, eksiksizliği veya kalitesi konusunda hiçbir garanti vermez. QR Code Matic eksik ya da yanlış olan herhangi bir bilginin kullanımı ya da kullanılmamasından kaynaklanan maddi ya da manevi hasar ya da diğer zararlı sonuçlarla ilgili olarak sorumlu tutulamaz. Tüm teklifler değişebilir ve bağlayıcı değildir. QR Code Matic, çevrimiçi içeriğin bölümlerini önceden haber vermeksizin değiştirme, ekleme veya silme, çevrimiçi içeriğin tamamını ya da bir kısmını kalıcı olarak veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Web sitesi sahibinin izni olmadan içerikler kopyalanamaz, kullanılamaz.

Bağlantılar

QR Code Matic, kullanıcıların söz konusu sitelerin içeriğinin farkında olması durumunda yazarın doğrudan sorumlu olmadığı diğer internet sitelerine (linkler) doğrudan veya dolaylı yönlendirmelerden, yasadışı içerik kullanımından sorumlu değildir. İçeriği haber vermeksizin kaldırma hakkına sahiptir. QR Code Matic, kullanıcılar tarafından eklenen içeriklerden, yönlendirmelerden, ve yerleştirildiği diğer sitelerden ve basılı dökümanlardan sorumlu tutulamaz. Ayrıca tartışma panoları, misafir defterleri, kullanıcılar tarafından yayınlanan linkler, mesajlar için QR Code Matic sorumlu tutulamaz.

Telif Hakları

Bu sitenin tüm içeriği metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, teknik ve bilimsel çizimler, sistem kodları, sitenin toplama, düzenleme, montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı, endüstriyel tasarımı ve bunlarla sınırlı olmayan ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca QR Code Matic / QRCodeMatic.com veya içerik sağlayıcılarına ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Yukarıda sayılan unsurların QR Code Matic / QRCodeMatic.com'un yazılı izni olmaksızın tamamen, doğrudan, dolaylı veya başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teshiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulmasi, satılması ve yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilerek yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Resim, video,yazı ve içeriklerin tüm hakları QRCodeMatic.com'a aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilmeden resim,video,yazı ve içeriklerin bir kısmı ya da tümü kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.