Sektördeki bilgi ve tecrübemizle, süreçlere bütünsel yaklaşıp, sürdürülebilir yazılım teknolojileri ile dijitalde gücünüze güç katacağız. Marka Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılımı, Dijital Pazarlama Stratejileri, Sosyal Medya Tasarımları, SEM, SEO, E-ticaret Sistemleri ve Özel Yazılım Projeleri hizmetlerimiz ile, markalaşma sürecinde birlikte çalıştığımız firmaları, üretimden satışa, finanstan pazarlamaya, AR-GE’ den satın almaya kadar tüm süreçleriyle sahipleniyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerin ötesinde, büyüklüğü veya değeri ne olursa olsun her projeye gösterdiğimiz özen ve dikkat aynıdır. İtibarımız, tamamladığımız projeler sayesinde işletmelerinin büyüdüğünü gördüğümüz, memnun müşteriler üzerine kurulmuştur.

Herhangi bir yeni projenin ilk adımının dinlemek olduğunu biliyoruz. Neye ihtiyacınız olduğunu, karşılaştığınız sorunları ve geleceğe yönelik planlarınızı tam olarak anlıyoruz. İşe yarayan kapsamlı stratejileri bu şekilde planlıyoruz.

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle, projenizin ölçeği veya şirketinizin büyüklüğü ne olursa olsun size yardımcı olabileceğimizi biliyoruz. Yol gösterici ilkelerimiz; sürekli gelişim, empati, ayrıntılara dikkat, dürüstlük ve özendir. Kuruluşumuzdan bu yana çalışmaya devam ettiğimiz müşterilerimizin bizimle kalmasının nedeni budur.

Ama bizden bu kadar ! Şimdi sizin hayallerinizi, hedeflerinizi, projelerinizi ve yapmak istedikleriniz duymak istiyoruz! Bizimle çevrimiçi işiniz hakkında konuşmak isterseniz, tüm ekip sizi bekliyoruz ve harika fikirlerle doluyuz. Dijital iletişimi seviyor olabiliriz, ancak telefon konuşmalarını da sevmiyor değiliz. Bize 444 4 082 numaralı telefondan ulaşabilir veya [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İstatistikler

Tüm tarama, ziyaret ve görüntülenme detayları hakkında gerçek zamanlı bilgi alın.

Kaliteli Baskı

QR Code Matic QR Kodlarınızın çıktılarını .png, .svg, .pdf ve .eps formatlarında indir.

Güncellenebilir QR Kod İçerikleri

Birden fazla dinamik QR Kod oluşturun, bilgilerinizi güncel tutun. İstediğiniz zaman düzenleyin.

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.