QR Code Matic

Oylama - Dinamik QR Kod

QR Code Matic Dinamik ve Statik Kodları Örnek Uygulamalar Üzerinden Test Edebilirsiniz.

Oylama QR kodları, bir QR kod aracılığıyla kullanıcıların bir ankete katılmasını veya bir oylama sürecine dahil olmasını sağlayan dijital kodlardır. Bu QR kodlar, bir organizasyonun, bir etkinliğin bir kurum ya da işletme hakkında kişilerin görüşlerini veya tercihlerini ölçmek amacıyla kullanılır.

Oylama QR kodları içeriği:

  • Anket veya Oylama Bağlantısı: QR kod tarandığında kullanıcıyı yönlendirecek olan ankete veya oylamaya ait çevrimiçi bağlantı.
  • Anketin veya Oylamanın Konusu: Kullanıcıya anketin veya oylamanın konusunu açıklayan kısa bir açıklama.
  • Oylama Süresi: Oylamanın ne kadar süreyle açık olacağına dair bilgi.
  • Açıklama veya Talimatlar: Kullanıcılara nasıl oy kullanacaklarını veya anketi nasıl dolduracaklarını belirten talimatlar veya açıklamalar.

Geri bildirim almanın en kolay ve ölçülebilir hali. Oylama QR kodlarını bir etkinlik düzenleyicisi katılımcıların hangi konuları veya etkinlik formatlarını tercih ettiklerini öğrenmek için kullanabilirken, bir şirket yeni piyasaya sürdüğü bir ürünün hakkında ambalaja basılı bir QR kod ile ürün hakkında geri bildirimlerini toplamak kullanabileceği bir anket oluşturabilir.

QR Code Matic

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.