Pdf QR Kod Etiketleri

PDF Dinamik Qr Kod etiketleri ister bir broşür, katalog ya da e-kitap olsun, PDF belgelerinizin taramalarının artmasına yardımcı olur.

 

Qr Code Matic Dinamik Qr Kod, çerçevelerini oluşturduğunuz kodu daha göz alıcı bir şekilde kullanabileceğiniz "Tuval Alanı" dır. Kullanıcılarınıza Dinamik QR Kod içeriği hakkında bilgi verir. Böylece QR Kod'larınızın okunma oranını ve güvenilirliğini arttırarak kampanyalarınızın başarı oranını yükseltebilirsiniz. QR Kod'larınızı etiketler ile hayata geçirin. 

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.