QR Code Matic ile QR kodlarınızın önündeki engelleri aşın.

QR Kod Özellikleri

QR Code Matic QR Kodlarınızın içeriğini dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Şifreleme ve tarihlendirme uygulaması sayesinde istediğiniz kişiler belirlediğiniz tarihlerde qr kodlarınızı görür. Oluştururken veya düzenlerken işlemlerinizi toplu olarak hızlı bir şekilde excelle yapabilirsiniz.

İçeriklerinizi Güncelleyin

Dinamik QR Kod'larınızı yeni pazarlama stratejiniz olarak kullanmanın bir avantajı, saklanan bilgileri istediğiniz zaman düzenleyebilme yeteneğidir. Böylece içeriklerinizi güncelleyebilir ve yeni içerik sunabilirsiniz. Dinamik QR Kodlar ile tarayıcıları pazarlama süreniz boyunca farklı içeriklere yönlendirebilirsiniz. Düzenlenebilir olduklarından QR Kodunuzu yeniden kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası
Tarama Analizlerini Takip Edin

İzleme özelliği bu tür QR Kodları dinamik kılar ve yalnızca dinamik bir QR oluşturduğunuzda kullanılabilen özel bir özelliktir. Dinamik QR'ler ile QR Kodlu pazarlama kampanyanızın genel görünümünü elde edebilir ve yatırım getirisi sonuçlarını görebilirsiniz. QR Code Matic ile QR Kod kampanyalarınızın her birini merkezi bir yönetim sistemi olan Dashboard'da kolayca izleyebilirsiniz.

Daha Fazlası
İzinsiz Erişimi Engelleyin

QR Kodunuzu şifreleyerek Kod içeriğinizi sadece istediğinize gösterebilirsiniz. Dinamik Kodlar ile şifreleme özelliğini aktif hale getirebilir ve QR Kodunuz için benzersiz bir şifre belirleyebilirsiniz. Şifreleme özelliği, gizli dosyalar veya özel içerikler için uygundur. QR Kodunuzda saklanan verilere yalnızca yetki verdiğiniz kişilerin erişmesini sağlamaktadır.

Daha Fazlası
QR Kod'un Son Kullanma Tarihini Ayarlayın

Dinamik QR Kodlar, pazarlama kampanyaları ve iletişim stratejileri için yaygın olarak kullanılan etkili araçlardır. Ancak, bazı durumlarda, QR Kodun belirli bir süre sonra geçersiz olmasını veya kullanılamaz hale gelmesini isteyebiliriz. Dinamik Qr Kodlar için son Kullanım tarihi belirleme özelliği sayesinde kullanıcılarınıza daha doğru zamanda daha doğru bilgi sunabilirsiniz.

Daha Fazlası
QR Kod Tasarımını Renklendir ve Şekillendir

Geleneksel QR Kodlar genellikle standart bir görünüme sahiptir ve içerikleri dışında herhangi bir özelleştirme seçeneği sunmazlar. Ancak, Dinamik QR Kodlar, kişiye özel tasarlanabilir olma özelliği ile geleneksel QR Kodlarından ayrılır. Bu özellik, işletmelerin veya bireylerin kodlarını kendi marka veya kimliklerine uygun hale getirmelerine ve daha kişisel bir deneyim sunmalarına olanak tanır.

Daha Fazlası
Dinamik QR Kodlarınızı Kopyalayın ve Çoğaltın

Dinamik QR Kodların kopyalama özelliği, QR Kodun içeriğini kopyalayarak başka bir ortama yapıştırılmasına veya dağıtılmasına olanak tanır. Bu özellik, QR Kodun içeriğini hızlı ve kolay bir şekilde paylaşma veya kullanma ihtiyacını karşılar. Kopyalama özelliği daha hızlı bir şekilde QR Kodlar oluşturmanıza ve işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Daha Fazlası

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.