QR Code Matic

E-Posta - Dinamik QR Kod

QR Code Matic Dinamik ve Statik Kodları Örnek Uygulamalar Üzerinden Test Edebilirsiniz.

E-posta QR Kodlarını kullanarak, kullanıcıları doğrudan belirli bir e-posta adresine yönlendirebilir ve iletişim sürecini hızlandırın. Saniyeler içinde e-posta alın ve müşterilerinize hızlı cevap verme imkanı elde edin. 

Taramanın ardından QR Kodu, müşterinizin akıllı telefonundaki varsayılan e-posta düzenleme istemcisini otomatik olarak açar, böylece herhangi bir ayarlama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. 

E-mail dinamik QR kodunu marka renklerinizle özelleştirebilir ve içeriğini güncelleyebilirsiniz. Baskıya göndereceğiniz QR kod'u ilgi çekici hale getirmek için dilediğiniz çerçeveyi seçip ve daha fazla tarama için harekete geçirici (Hemen Tara) mesajınızı ekleyebilirsiniz.

Ürün ambalajlarınızın üzerine eklediğiniz dinamik E-mail QR kodlar ile müşterilerinizin kodu taradıktan sonra direkt olarak işletmenize istek ve talepleri ile ilgili size ulaşmalarını kolaylaştırabilirsiniz.

 

QR Code Matic

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.