QR Code Matic

Linkedin - Dinamik QR Kod

QR Code Matic Dinamik ve Statik Kodları Örnek Uygulamalar Üzerinden Test Edebilirsiniz.

LinkedIn dinamik QR Kodu, QR Kodu tarayan kullanıcıları bir LinkedIn profil URL'sine yönlendiren ve bu profille bağlantı kurmasına olanak tanıyan bir çözümdür. LinkedIn profilinize erişimi kolaylaştırmak için, kişilerinizi tarandıktan sonra LinkedIn işletmenize veya profil sayfanıza sorunsuz bir şekilde bağlayan bir dinamik QR Kodu oluşturabilirsiniz.

Neden dinamik LinkedIn QR Kod?

  • LinkedIn potansiyel müşteri yaratmak için en iyi sosyal ağdır; Facebook ve Twitter'ın iki katından fazladır.
  • LinkedIn, sosyal trafiğin %46'sından fazlasını B2B sitelerine yönlendiriyor ve en güvenilir içerik kaynağı olarak kabul ediliyor.
  • LinkedIn'deki iş hedefleriniz ne olursa olsun (ister iş bulmak, ağ oluşturmak, yetenek bulmak, potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak veya şirketinizin markasını büyütmek olsun) en iyi platformlardandır.

 

QR Code Matic

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.