QR Code Matic

Online Katalog / Menü - Dinamik QR Kod

QR Code Matic Dinamik ve Statik Kodları Örnek Uygulamalar Üzerinden Test Edebilirsiniz.

Dijital dönüşüm ile beraber geleneksel katalogların yerini hızla online kataloglar alıyor. QR kod ile online katalog ya da menü oluşturmak, müşterilerin bu kataloglara ya da menülere hızlı ve kolay bir şekilde erişmelerini sağlamanın yanı sıra işletmelere bir çok avantaj sağlar.

Online katalog/dijital menüsüne eklenen QR kodlar, müşterilerin akıllı cihazlarını kullanarak doğrudan katalog içeriğine erişmelerini sağlar. QR kodu taratan müşteriler, anında ürünlerin detaylarına, görsellerine ve fiyatlarına erişebilirler. Ayrıca, oluşturulan online kataloglar, ürünlerin videolarını izlemek gibi müşterilere interaktif özellikler sunabilir.

İşletmeler için, online katalog menüsüne QR kod eklemenin birkaç avantajı vardır. Öncelikle, oluşturulan dijital menüler, güncellemelerin hızlıca yapılabilmesini sağlar ve QR kodlar sayesinde müşterilere daha fazla bilgi sunulur, bu da satın alma kararlarını kolaylaştırır ve müşteri memnuniyetini artırır.

QR Code Matic ile pdflerinizi katalog şeklinde mobil cihazları üzerinden kullanıcılarınıza sunabilirsiniz.

QR Code Matic

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.