QR Code Matic

PDF Katalog / Menü - Dinamik QR Kod

QR Code Matic Dinamik ve Statik Kodları Örnek Uygulamalar Üzerinden Test Edebilirsiniz.

Restoranlar ya da diğer hizmet sektörleri, müşterilerine sunacakları ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapmak için geleneksel katalogları sıkça kullanırlar. Ancak, dijital dönüşümün hız kazanmasıyla birlikte, bu katalogların PDF formatına dönüştürülüp paylaşılması yaygın hale gelmiştir. Bu dijital katalogların içine entegre edilen QR kodlar, müşterilere daha akıllı bir deneyim sunmanın yanı sıra işletmelere de birçok avantaj sağlar.

PDF katalog menüsüne eklenen QR kodlar, müşterilerin akıllı cihazları aracılığıyla doğrudan katalog içeriğine ulaşmalarını sağlar. QR kodu taratan müşteriler, anında menüde yer alan ürünlerin detaylarına, fiyatlarına ve görsellerine ulaşabilirler.

Menünüzü sık sık güncellemeniz mi gerekiyor? Artık menü QR kodunu yeniden yazdırmanıza gerek yok!

PDF Katalog / Menü Dinamik QR Kodu dinamik olduğundan her zaman aynı kodu kullanabilirsiniz. Oluşturduğunuz QR Kodu yeniden yazdırmaya ya da baskı yaptırmanıza gerek yoktur. PDF Katalog / Menü içeriğinizi dilediğiniz zaman QR Code Matic hesabınızdan güncelleyebilirsiniz.

PDF Katalog / Menü Dinamik QR Kodlarınızı logonuz ve kurumsal rekleriniz ile istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

 

QR Code Matic

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.