QR Code Matic

SMS - Dinamik QR Kod

QR Code Matic Dinamik ve Statik Kodları Örnek Uygulamalar Üzerinden Test Edebilirsiniz.

Dinamik SMS QR Kod Nedir ?

SMS 'kısa mesaj servisi' anlamına gelir ve mobil cihazlar arasında bir iletişim biçimi olarak kısa mesaj göndermek için kullanılır. SMS QR Kodu oluşturucuyla, hedef telefon numarasına önceden doldurulmuş bir kısa mesajla tamamlanan bir SMS gönderen bir QR Kodu oluşturmanıza olanak tanır.

Dinamik SMS QR kodlar müşteri iletişimini geliştirir. Müşteriler, ürününüz veya hizmetiniz hakkında geri bildirim ve önerilerde bulunmak için sizinle bağlantı kurmayı sever. Paketlere veya herhangi bir promosyon malzemesine bir SMS QR Kodu eklendiğinde, müşterilerin yalnızca bir taramayla sohbet başlatma olasılığı daha yüksektir.

SMS QR Kodu, doğrulama yapmak için kolayca kullanılabilir. Örneğin, bir satın alma işlemi gerçekleştirildiğinde alıcı, ürünü kaydeden bir dinamik SMS göndermek için dinamik sms QR kodu tarar. SMS, ürünün gerçekten sahibi olduklarını doğrulamak için kullanılır ve kaydedilen zaman damgası, garantinin başlangıcını doğrulamak için kullanılabilir.

İnternet bağlantısı olmadan çalışır. SMS QR Kodu tarandıktan sonra telefondaki SMS istemcisini otomatik olarak algılar ve kısa mesajı göndermek için varsayılan istemciyi açar. Kullanıcının telefonu ilk etapta QR Kodlarını tarayabildiği sürece herhangi bir İnternet bağlantısı gerektirmez.

 

QR Code Matic

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.