QR Code Matic

Wifi - Dinamik QR Kod

QR Code Matic Dinamik ve Statik Kodları Örnek Uygulamalar Üzerinden Test Edebilirsiniz.

Wifi dinamik QR Kodu, uzun ve yazılması zor Wifi şifreleri yazmaya gerek kalmadan internete bağlanmanızı sağlayan QR kod türüdür. Kullanıcılarınız, müşterileriniz ya da misafirleriniz şifreyi yazmak yerine, akıllı telefonlarının kamerasını kullanarak atanan Wifi QR Kodunu tarayabilir ve ağınıza bağlanabilir.

Neden bir Wifi QR Kodu oluşturucuya ihtiyaç vardır?

Dinamik Wifi QR Kodlardan önce, listeden bir tane ağ seçip şifreyi manuel olarak girmek dışında wifi ağlarına ağına katılmanın bir yolu yoktu. 

Dinamik Wifi QR kodları; kullanıcılarınız, müşterileriniz ya da misafirleriniz için yalnızca kameralarını açıp QR Kodu tarayarak wifi ağınıza bağlanmalarına olanak sağlayan en kolay yoldur.

QR Code Matic

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.