QR Code Matic

QR Kod Pazarlama

QR Kodlar ile pazarlama her geçen gün artmaktadır. QR Kod ile pazarlamanın hızlı ve yaygın kullanımı tesadüf değildir. QR Kodlarının temel avantajları, pazarlamayı kolay, verimli bir şekilde yöneterek satışları arttırmak ve yeni müşteri gruplarına erişmek isteyen herkes için ideal araç haline gelmektir. Pazarlamada QR Kodlar; vCard, video ve müzik dosyaları veya resim galerileri gibi dijital kaynaklarla; basılı reklamlar, posterler, hediye kartları, ürün paketleri, vb. satış/tanıtım için kullanılan analog gündelik nesneleri birbirine bağlamaktadır.

Sunduğu olanak sebebiyle, QR Kod Marketing, akla gelebilecek tüm sektörler ve şirket boyutları için vazgeçilmezdir. Endüstriyel üretim yapan yerler, gayrimenkul, finans, kişisel veya ajans alanında, yayıncılık, perakende hizmet sağlayıcılar gibi neredeyse tüm sektörlerde pazarlama faaliyetleri için QR kodlar kullanılabilmektedir. Gelişimleri takip ederek QR Kod Marketing'in faydalarını öğrenin ve kendi işinize uyarlayın. Sizin ve işiniz için yararları açıktır. Bireysel tavsiyelerimiz ve planlamalar için lütfen bize ulaşın, size yardıncı olmaktan mutluluk duyarız.

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.