QR Code Matic

QR Kod Yönetimi

QR Code Matic QR Kod yazılımımız sizlere QR Kod'larınızı yönetmek için eksiksiz bir yönetim sistemi sunmaktadır. Kampanyalarınızı ve pazarlama faaliyetlerini kontrol etmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yönetici paneliniz üzerinden QR Kod’larınızın çıktısını istediğiniz dosya türünde alabilir, düzenleyebilir, kullanımı biten Kare Kodlarınızı kaldırabilir ve gerçek zamanlı istatistiklerinizi görüntüleyerek istatistik toplayıp kampanya başarılarınızı ölçebilirsiniz. Eğer dilerseniz kodlarınızın kısa linkini kullanıcılarınız ile paylaşabilirsiniz.

QR Kod yönetimine ek olarak, QR Kod yönetim sistemimiz size teknik ve grafik tasarım ile ilgili özelleştirme imkanı sunmaktadır. Dilerseniz firmanıza özel QR Kod ve sayfa tasarımları konusunda bizden destek alabilirsiniz. QR Kod kullanıcı hesabınıza her zaman, dünyanın her yerinden erişebilirsiniz. Bu, tüm QR Kod'larınızı rahatça ve hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlayarak QR Kod kampanyalarınızın başarısına ve verimliliğine katkıda bulunur.

Tüm önemli işlemlerinizi hesabınıza giriş yaptıktan sonra çevrimiçi yapılabilirsiniz. İhtiyaç duymanız halinde bizden destek ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

QR Kod Tasarım Örnekleri

QR Kodlar, sadece siyah beyaz karelerden ibaret değildir. İyi tasarlanmış QR Kodlar, markanızın kimliğini yansıtıp, kullanıcılarınızın ilgisini çekerek hem estetik hem de işlevsel olabilir. Marka renklerinizi ve logonuzu kullanarak QR Kodlarınızı özelleştirin. QR Kodlar, farklı tasarım ve özelliklerle çeşitlendirilebilir. Standart, transparan, banner, renkli, logolu ve çerçeveli QR Kodlar, farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına hitap eder. Doğru QR Kod türünü seçerek, hem estetik hem de işlevsel açıdan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.